Trumpai apie augalą tinklinę salaciją ir revoliucinį produktą EXADIPINTinklinė salacija (Salacia reticulata arba dar vadinama Kothala himbutu) yra vietinis Šri Lankos augalas, priklausantis Salacia rūšiai ir augantis sausuose miškuose. Ajurvedoje (tradicinėje indų medicinoje)  jau virš 4000 metų ji naudojama kaip vaistažolė diabetui gydyti – tikrai ilgas istorinis tarpsnis. Gydymui naudojamos augalo šaknys ir kotai. Diabetu sergantys žmonės dažnai iš salacijos medienos gamindavosi puodelius ir iš jų gerdavo vandenį.

Kai kurie žmonės linkę tukti, net ir tada, kai jų riebalų suvartojimas yra itin mažas. Taip atsitinka dėl to, kad kraujyje pavalgius smarkiai padidėja gliukozės kiekis, kurio perteklius virsta riebalais, o šie „nusėda“ kūne. Šiai problemai spręsti turime sprendimą – medicininės paskirties maisto produktą EXADIPIN. Jo sudėtyje yra tinklinės salacijos ekstrakto ir vitamino D (cholekaciferolio). Toks derinys sudaro sąlygas reguliuoti cukraus kiekį kraujyje pavalgius. Tai, savo ruožtu, sudaro sąlygas mažinti svorį.

Veikliosios tinklinės salacijos medžiagos įtakoja angliavandenių ir riebalų metabolizmą. Jos normalizuoja cukraus kiekį kraujyje. Dažnai pamirštama, kad tai – ypač svarbu, norint sumažinti savo svorį. Moksliniai tyrimai parodė, kad būtent stabilus cukraus kiekis kraujyje yra vienas esminių faktorių, sėkmingai mažinant svorį, o po to – išlaikant jį stabilų.

Cukraus kiekio kraujyje reguliavimas yra itin svarbus veiksnys daugeliui organizmo funkcijų, trumpiau tariant – organizmo homeostazei. Šis terminas kilęs iš graikų kalbos ir reiškia „subalansuota būklė“. Organizmas stengiasi optimizuoti savo procesus taip, kad būtų išlaikytas bendras funkcinis balansas.

Cukraus lygis kraujyje svyruoja specifiškai – lyg ant svarstyklių. Pavalgius cukraus kiekis kraujyje staigiai kyla, sukeldamas staigų insulino išsiskyrimą. Cukraus molekulės skubiai transportuojamos į organizmo ląsteles. To pasekoje cukraus lygis kraujyje staigiai sumažėja. Savo ruožtu dėl šio staigaus sumažėjimo kyla puikiai žinomi alkio priepuoliai, liaudiškai dar vadinami vilko alkiu.

Padidėjęs cukraus lygis kraujyje įtakoja riebalų metabolizmą. Dėl jo sumažėja riebalų deginimas ir suintensyvėja gliukozės virtimas riebalais. Nuolat palaikant žemą cukraus lygį kraujyje užkertamas kelias riebalinių ląstelių formavimuisi! Rezultatas: lieknėjama.

Pridėjus prie tinklinės salacijos ekstrakto vitamino D, daugiau insulino išsiskiria tiems žmonėms, kurių kraujyje cukraus lygis yra nuolat padidėjęs. Be to, mažinamas jų rezistentiškumas insulinui.

Iki šiol nebuvo užfiksuota jokio žalingo sveikatai pašalinio poveikio ar sąveikos su kitais vaistais. Vartoti EXADIPIN yra saugu ir veiksminga, juk jį sukūrė profesionalių ekspertų komanda.

Aš kaip gydytojas ir šio produkto „krikštatėvis“ asmeniškai tai jums garantuoju. Gyd., dr. Wolfgang R. AUER

Šaltinis: Gyvensena.sveikas.lt